نایلون چسب دار

نایلون چسب دار نایلونی است که خاصیت چسبندگی  دارد و بر روی سطوح گوناگون مانند سطوح شیشه ای، استیل، سرامیکی وغیره قابل استفاده می باشد. نایلون چسب دار نقش بسیار مهمی در بسته بندی انواع محصولات دارند و ویژگی های آن ها باعث شده تا از انواع نایلون چسبدار در بسته بندی محصولات گوناگون استفاده شود.

 

نایلون چسب دار چیست

یکی از نایلون هایی که کاربرد بسزایی در بخش های مختلف دارد نایلون چسب دار یا همان نایلون پشت چسب دار است.

نایلون پشت چسب دار نایلونی است که خاصیت چسبندگی  دارد و بر روی سطوح گوناگون مانند سطوح شیشه ای، استیل، سرامیکی وغیره قابل استفاده می باشد. این نایلون ها فقط تا زمان رسیدن محصول به دست مشتری روی کالا باقی می مانند  در زمان برداشتن هیچ اثری از چسب بر روی کالا باقی نمی ماند به خاطر همین موضوع به آن ها چسب های بی اثر می گویند.

نایلون های چسب دار در صنایع مختلف کاربرد دارد که در ادامه مطلب به آن اشاره خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

 

کاربرد نایلون پشت چسب دار

 • پوشش بدنه خودرو
 • دسته بندی ورقهای آلومینیومی
 • پوشش شیشه برای جلوگیری از خط وخش
 • پوشش رینگ اتومبیل
 • پوشش در و پنجره های آلومینیومی برای جلوگیری از کثیف شدن
 • پوشش ورقهای استیل

 

مزایای استفاده از نایلون چسب دار

 1. بی اثر ماندن در زمان برداشت
 2. جلوگیری از نفوذ گردوخاک
 3. عدم ایجاد خط و خش بر روی کالا

 

تولید نایلون پشت چسب دار

تولید نایلون پشت چسب دار در لایه های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد که نایلون چسب دار سه لایه وپنج لایه از متداول ترین آن ها است. هرچه تعداد لایه های به کار رفته بیشتر باشد در نتیجه مقاومت آن بیشتر است. عرض رول نایلون پشت چسب دار 5 الی 200 سانتی متر و ضخامت آن 35 الی 150 میکرون می باشد که ای اعداد بنا به درخواست مشتری قابل تغییر هستند.

تولید نایلون پشت چسب دار به دو نوع رنگی و شفاف امکان پذیر بوده و در صورت نیاز به چاپ بر روی آن تا 6 رنگ را دارا می باشد.

 

انواع نایلون پشت چسب دار

این دسته از نایلون ها در گستره وسیعی تولید می شوند که اکثر آنها در تعداد لایه ها با هم متفاوت هستند. این نایلون ها در سه تا پنج لایه تولید و نگهداری می شوند. با افزایش تعداد لایه های استفاده شده، خواص محافظتی نایلون ها نیز افزایش می یابد.

 

چاپ آگهی محصول در پشت نایلون پشت چسب دار

از این نوع می توان برای درج آگهی های شرکت و چاپ لوگوی آنها استفاده کرد. زمانی که این محصول روی محصول گیر می کند می تواند شرکت را تبلیغ کند زیرا قابلیت ماندن طولانی مدت روی محصول را دارد و تا زمانی که حذف و یا کنده نشود، بر روی محصول باقی می ماند.

 

نگهداری از رول نایلون پشت چسب دار

 • بنابراین برای جلوگیری از تغییر ظاهر این نایلون ها، بهتر است آنها را به مدت طولانی نگهداری نکنید.
 • بهتر است آنها را به صورت افقی قرار دهید تا ظاهر آنها به شکل دوک تغییر نکند.
 • از قرار دادن آنها در زیر نور مستقیم خورشید خودداری کنید
 • در جای خشک و دور از رطوبت نگهداری شود.
 • شعله و حرارت مستقیم فیلم ها را ذوب می کند و رول های مقوا را در وسط می سوزاند.

 

خرید و قیمت نایلون چسب دار

هنگام خرید نایلون پشت چسب دار باید با دقت کافی خیالمان  در خصوص کیفیت آن راحت شود مهم ترین عواملی که تعیین کننده کیفیت نایلون پشت چسب دار هستند کیفیت چسب، کیفیت چاپ و کیفیت چسب و مواد اولیه آن است.

مواد اولیه به کار رفته در آن باید از شفاف و مقاوم باشد. چسب به کار رفته در آن باید به گونه ای باشد که به راحتی از کالا جدا شود بدون اینکه اثری از آن بر روی آن بماند و در آخر کیفیت چپ باید به گونه ای باشد که دچار رنگ پریدگی نشود.

این مجموعه به عنوان یک تولیدی موفق علاوه بر فروش نایلون چسب دار نایلون های دیگری از جمله نایلون حباب دار، نایلون کشاورزی، نایلون استرچ و غیره تولید می کند و قادر به پاسخگویی سفارشات مشتریان در ابعاد و مدل های مختلف نیز می باشند.

جهت اطلاع از قیمت نایلون پشت چسب دار و خرید نایلون پشت چسب دار می توانید با واحد فروش آرمان نوین پلاستیک پارت تماس حاصل فرمایید

آرمان نوین پلاستیک پارت :‌ تولید کننده انواع نایلون

آرمان نوین پلاستیک پارت با ۲۴ سال سابقه در این زمینه به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان نایلون بسته بندی محصولات با کیفیت و درجه یک تمام تلاش خود را کرده است تا بهترین محصول را به مشتریان ارائه دهد.

با افتخار، ساخت ایران

با افتخار، ساخت ایران

آرمان نوین پلاستیک پارت نتیجه سال ها تلاش، تجربه و کوشش مهندسین ایرانی
گارانتی برای همه محصولات

گارانتی برای همه محصولات

تمامی نایلون های آرمان نوین پلاستیک پارت دارای گواهینامه تایید کیفی هستند

نیاز به نایلون دارید؟
یا میخواهید استعلام قیمت بگیرید؟

جهت درخواست استعلام قیمت از هرگونه از نایلون های تولید شده توسط آرمان نوین پلاستیک پارت، با ما تماس بگیرید.