نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ از جمله نایلون هایی است که برای بسته بندی محصولات به کار گرفته می شود و از طریق حرارت روی محصول می نشیند یا وکیوم می شود.

شیرینگ به معنای کشیده شدن می باشد و در واقع به معنای بسته بندی از طریق کشیده شدن نایلون به دور کالا می باشد که با مزایا خود از ورود گردو غبار و ضربه و رطوبت جلوگیری می کند. برای بسته بندی محصول از نایلون حباب دار و نایلون حباب دار کیسه ای نیز میتوان استفاده کرد.

مجموعۀ آرمان نوین پلاستیک پارت در تلاش است با جمع آوری این مقاله، بتواند شما را با ویژگی های بیشتر نایلون شیرینگ آشنا سازد و به شما کمک کند بتوانید متناسب با نیاز خود نایلون مورد نظر خود را از جمله قیمت نایلون شیرینگ و خرید نایلون شیرینگ بررسی کنید.

 

نایلون شیرینگ چیست؟

نایلون شیرینگ یکی از محصولات پر کاربرد در صنعت بسته بندی که پس از حرارت دادن و نرم شدن آن، بر روی محصول جذب می شود نایلون شیرینگ نام دارد.

نایلون شیرینگ با قابلیت انعطاف پذیری که دارد با استفاده از گرما نرم می شود و دور محصول را احاطه میکند.

با توجه به متفاوت بودن حجم و اندازه محصولات نایلون شیرینگ آرمان نوین پلاستیک پارت در اندازه و سایز های مختلف تولید و عرضه میشود که در ادامه مطلب با انواع نایلون شیرینگ و کاربرد نایلون شیرینگ بیشتر آشنا خواهیم شد. جهت سفارش نایلون شیرینگ با ما تماس بگیرید

 

کاربرد نایلون شیرینگ

کاربرد نایلون شیرینگ در صنایع تولیدی به 2 دسته تقسیم می شوند:

 1. از نایلون شیرینگ در تمامی محصولات غذایی به منظور جلوگیری از آلودگی به داخل محصول مورد استفاده قرار می گیرد.
 2. از نایلون شیرینگ برای بسته بندی محصولات برای جلوگیری از شکستگی و هرگونه آسیب به محصول مورد استفاده قرار می گیرد.

برای اینکه بیشتر با کاربرد نایلون شیرینگ آشنا بشیم چند نمونه در ادامه مطلب کاربرد های بارز نایلون شیرینگ را نام برده ایم پس با ما همراه باشید

 1. صنایع غذایی
 2. صنایع ساختمانی
 3. صنایع خانگی
 4. در قطعات خودرو به دلیل مقاومت

 

نایلون شیرینگ پی وی سی (PVC) چیست

نایلون شیرینگ PVC نوعی بسته بندی است که در اثر حرارت، به اطراف محصول میچسبد. برای بسته بندی محصول می توان از ابزارهای حرارتی دستی یا دستگاه های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک استفاده کرد. فیلم PVC جمع شونده شفاف بوده و زیبایی محصول را حفظ می کند. پی وی سی از سه ماده اولیه کربن، اکسیژن و کلر ساخته می شود و یکی از محبوب ترین روش های بسته بندی محصولات تجاری است. هزینه PVC مانند فیلم پلی اولفین است. به این فیلم ها نایلون، پلاستیک یا رول شیرینگ می شود.

نایلون یا فیلم شیرینگ پی وی سی اغلب به عنوان ماده بسته بندی استفاده می شود زیرا مزایای زیادی دارد. فیلم شرینک پی وی سی به عنوان یک بسته بندی محصول قابل اعتماد عمل می کند و محصول را از آلودگی، گرد و غبار و ضربه محافظت می کند. فیلم شرینک پی وی سی تقریباً در هر خط بسته بندی قابل استفاده است و برای محصولاتی مانند شیرینگ تونلی یا شیرینگ حرارتی استفاده می شود. فیلم شیرینگ با شکل و فرم محصول بسته بندی مطابقت دارد زیرا تحت تأثیر گرما جمع می شود. به لطف خواص بسته بندی عالی و پایداری مواد پی وی سی، حتی محصولات با لبه های تیز را میتوان بدون پاره شدن فیلم ورق بسته بندی کرد.

از آنجایی که فیلم شیرینگ پی وی سی در برابر گرما و آب و هوا مقاوم است، محصولات کاملاً محافظت می شوند(بدون کوچکترین آسیبی). به لطف وزن سبک خود فیلم که ضد آب و قابل اشتعال است، یک محلول بسته بندی محصول جذاب است که در صورت لزوم می توان روی آن چاپ کرد.

 

خصوصیات بارز نایلون شیرینگ

از خصوصیات نایلون شیرینگ می توان به مورد های زیر اشاره کرد:

 1. سبک
 2. مقاوم در برابر چربی
 3. مانع در برابر نفوذ رطوبت
 4. مانع در برابر نفوذ گرد و غبار
 5. خاصیت انعطاف پذیری

 

قیمت نایلون شیرینگ

ورق نایلون شیرینگ گران نیست و می توانید از این نایلون برای بسته بندی محصولات خود در صنایع کوچک و تقریبا بزرگ با قیمت مناسب استفاده کنید. البته برخی از شرکت های فروش نایلون شیرینگ، فروشنده هایی هستند که به عنوان واسطه عمل می کنند و همین امر منجر به افزایش قیمت این محصول برای مشتری می شود. با توجه به اینکه آرمان نوین پلاستیک پارت تولید کننده نایلونی می باشد می تواند آن را با نازلترین قیمت در بازار در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

لازم به ذکر است که قیمت ورق های نایلونی مانند سایر محصولات پلاستیکی بسته به نرخ مواد اولیه و عواملی مانند نرخ روز مواد اولیه و همچنین عناصر سفارشی مانند ضخامت، ابعاد و تعداد لایه ها تغییر می کند. رنگ، چاپ، حجم خرید و کیفیت محصول از جمله عواملی هستند که در قیمت گذاری نقش دارند. بنابراین برای اطلاع از قیمت ها بهتر است با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. همچنین برای خرید عمده و خرده نایلون شیرینگ می توانید با واحد فروش شرکت آرمان نوین پلاستیک پارت تماس حاصل فرمایید.

 

انواع نایلون شیرینگ

انواع نایلون شیرینگ وجود دارد که برخی برای بسته بندی محصولات و برخی دیگر برای محصولات تولید شده مورد استفاده قرار می گیرد. نایلون شیرینگ هایی که برای بسته بندی محصولات تولید شده مورد استفاده قرار می گیرد از ضخامت بالایی برخوردار است.

در ادامه مطلب چند مورد از نایلون شیرینگ هایی که در بازار به فروش می رسند را نام برده ایم:

 1. نایلون شیرینگ حرارتی
 2. نایلون شیرینگ تونلی
 3. نایلون شیرینگ روده ای
 4. نایلون شیرینگ حباب دار

امروز با توجه به تنوع و قابلیت های زیاد نایلون ها از جمله نایلون کشاورزی، نایلون حباب دار و نایلون استرچ و نایلون چسب دار موجب شده است که از آن ها در اکثر صنایع و تولیدی ها استفاده شود.

 

قیمت نایلون شیرینگ

 

نایلون شیرینگ حرارتی

نایلون شیرینگ حرارتی همانطور که از اسمش پیداست نوعی روکش پلاستیکی که توسط دستگاه مخصوص حرارت دیده، جمع شده طوری که کاملا به کالا چسبیده وعمل بسته بندی می شود. نایلون شیرینگ حرارتی برای وکیوم کالاهای بسته بندی شده مورد استفاده قرار می گیرد. این نایلون به محصول می چسبد و از محصول به خوبی محافظت می کند.

مهم ترین ویژگی نایلون شیرینگ حرارتی انعطاف پذیری بسیار بالا و مقاومت کشی بالای آن است.

 

نایلون شیرینگ تونلی

نایلون شیرینگ تونلی از جمله نایلون هایی هستند که بر اثر حرارت جمع می شوند و برای بسته بندی به کار گرفته می شوند. شیرینگ تونلی به نام پلاستیک شیرینگ پلی اتیلن شناخته می شود و مقاومت نسبتا خوبی دارد. نایلون شیرینگ تونلی با دستگاه شیرینگ پک تونلی بسته بندی می شوند.

این نایلون معمولا به دو صورت دو لایه است. نایلون های شیرینگ تونلی برای حمل و نقل و تجهیزات سنگین نیز مناسب است. این نایلون ها از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

 

نایلون شیرینگ روده ای

نایلون شیرینگ روده ای به صورت رول های ساده و روده ای تولید می شود. نایلون شیرینگ های روده ای از جمله نایلون های حرارتی هستند که برای بسته بندی محصولات مورد استفاده قرار میگیرد. این نایلون به حرارت 160 تا 220 درجه سانتی گراد نیاز دارد نا روی محصول قرار گیرد و فیکس شود.

نحوه استفاده از نایلون شیرینگ روده ای به این صورت است که فرد اندازه مورد نظر خود را برش میدهد و روی محصول مورد نظر قرار می دهد و با استفاده از حرارت آن را روی محصول منقبض و فیکس میکند.

این نایلون را می توان در مصارف خانگی استفاده کرد به این صورت که رو شیِ مرد نظر قرار داده و با استفاده از سشوار ان را فیکس کرد.

 

نایلون شیرینگ حباب دار

نایلون شیرینگ حباب دار یکی از پلاستیک های پرکاربرد در صنایع مختلف است. برای تولید این نایلون از مواد پلیمری یا همان گرانول پلی اتیلن استفاده می شود. معمولا این نوع مواد با مخلوط کردن گازهای طبیعی، نفت خام و فرآیند سنتز شیمیایی در اتیلن ساخته میشود. از نایلون شیرینگ حباب دار میتوان در زمان جابجایی و اسباب کشی و یا زمانی که قصد بسته بندی برخی از محصولات را داریم، و می توانیم از آن برای محافظت در برابر ضربه و عوامل محیطی مختلف استفاده کنیم.

یکی از پرکاربردی ترین محصولاتی که در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد، نایلون حباب دار است که با نام نایلون ضربه گیر یا پلاستیک ضربه گیر نیز شناخته می‌ شود.

 

چرا نایلون شیرینگ با جنس های مختلفی تولید می شود ؟

این سوالی است که ذهن خیلی از افراد را درگیر است در صورتی جواب این سوال کاملا واضح و مشخص است.

همانطور که مطالب بالا به آن اشاره کردیم از نایلون شیرینگ در محصولات غذایی به منظور جلوگیری از آلودگی به داخل محصول جلوگیری می شود و در موارد دیگر برای بسته بندی محصولات برای جلوگیری از شکستگی و هرگونه آسیب به محصول مورد استفاده قرار می گیرد.

پس می توانیم این نتیجه را بگیریم که این نایلون برای هر محصول کاربرد خاص خودش دارد پس کاملا واضح و روشن است که در جنس های مختلف تولید شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از تولید نایلون حباب دار میتوانید به این صفحه مراجعه کنید و با با کارشناسان فروش شرکت آرمان نوین پلاستیک پارت تماس حاصل فرمایید.

 

نحوه نگهداری از نایلون شیرینگ

در ادامه مطلب به نحوه نگهداری از نایلون شیرینگ اشاره کردیم پس با ما همراه باشید.

 1. از رطوبت دور نگه دارید و در جای خشک نگهداری شود.
 2. نایلون ها را در مکان سقف دار نگه داری کنید تا در معرض نور قرار نگیرد.
 3. رول ها را به صورت افقی قرار دهید تا دچار تغییر شکل نشود.
 4. حرارت را در زمان استفاده از نایلون ها تنظیم کنید تا از سوختن و ذوب شدن نایلون جلوگیری کنید.

آرمان نوین پلاستیک پارت :‌ تولید کننده انواع نایلون

آرمان نوین پلاستیک پارت با ۲۴ سال سابقه در این زمینه به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان نایلون بسته بندی محصولات با کیفیت و درجه یک تمام تلاش خود را کرده است تا بهترین محصول را به مشتریان ارائه دهد.

با افتخار، ساخت ایران

با افتخار، ساخت ایران

آرمان نوین پلاستیک پارت نتیجه سال ها تلاش، تجربه و کوشش مهندسین ایرانی
گارانتی برای همه محصولات

گارانتی برای همه محصولات

تمامی نایلون های آرمان نوین پلاستیک پارت دارای گواهینامه تایید کیفی هستند

نیاز به نایلون دارید؟
یا میخواهید استعلام قیمت بگیرید؟

جهت درخواست استعلام قیمت از هرگونه از نایلون های تولید شده توسط آرمان نوین پلاستیک پارت، با ما تماس بگیرید.