نایلون ساختمانی و صنعتی

نایلون ساختمانی و صنعتی همانطور که از اسمش پیداست از آن دسته نایلون های عریضی هستند که در ساخت و ساز ساختمان و صنعت بسیار پرکاربرد است. نایلون ساختمانی تقریبا به عنوان کاور ساختمان به منظور محافظت از مصالح ساختمانی و حتی در صنعت کشاورزی برای محافظت از گیاهان مورد استفاده قرار می گیرد. 

اگر بخواهیم بیشتر به ویژگی های پلاستیک های ساختمانی و صنعتی بپردازیم این نایلون بیشتر برای پوشش ساختمان ها، بتن ریزی و فونداسیون ساختمان به کار گرفته می شود.   
از دیگر مزیت هایی که نایلون ساختمانی و صنعتی دارد این است که از آب به داخل زمین و ساختمان جلوگیری می کند. 

در ادامه مطلب مجموعه آرمان نوین پلاستیک پارت تولید کننده انواع نایلون قصد دارد شما را ویژگی های نایلون ساختمانی، کاربرد پلاستیک ساختمانی و خرید و قیمت نایلون ساختمانی و صنعتی آگاه سازد پس با ما همراه باشید.

 

خرید و هزینه نایلون ساختمانی

برای خرید و هزینه نایلون ساختمانی باید به این نکته توجه داشت که قیمت پلاستیک های ساختمانی بستگی به ضخامت، ابعاد و مواد اولیه آن دارد. اما به طور کلی همانطور که در مطلب بالا به آن اشاره کردیم نایلون ساختمانی و صنعتی برای کاور ساختمان و حتی برای کاور زمین های کشاورزی به کار گرفته می شود پس این نایلون پرکاربرد برای خیلی از مهندسین ساختمان، پیمانکاران و حتی کشاورزان برای زمین های کشاورزی خود از اهمیت بالایی برخوردار است. 

زمانی که حرف از یک پروژه ساختمانی و ساخت و ساز آن می شود خرید نایلون ساختمانی در این موضوع بسیار کاربردی است به دلیل آنکه قیمت پلاستیک عریض ساختمانی نسبت به جنس و کیفیت آن بسیار مقرون به صرفه است. 

قیمت نایلون ساختمانی امروزه با توجه به نوسانات قیمت مواد اولیه نایلون، ثابت نیست. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که قیمت نایلون ساختمانی به غیر از نوسانات قیمت مواد اولیه آن چه دلایل دیگری میتواند داشته باشد. 

دلیل دیگر ثابت نبودن قیمت نایلون ساختمانی و صنعتی این است که سفارش مشتریان با توجه به ابعاد و ضخامت آن متفاوت است پس شما می توانید برای خرید و قیمت روز پلاستیک ساختمانی را از مشاوران مجموعه آرمان نوین پلاستیک پارت استعلام بگیرید.  
در ادامه مطلب به کاربرد های دیگر نایلون عریض ساختمانی اشاره کرده ایم پس با ما همراه باشید.

 

نایلون عریض ساختمانی در چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد؟

یکی دیگر از کاربرد های دیگر که نایلون های عریض ساختمانی و صنعتی دارد می توان به پوشش های گلخانه ای، صنایع کشاورزی در برابر پوشش موقت و جلوگیری از برف و باران اشاره کرد.  
اما نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این دسته از پلاستیک های ساختمانی و صنعتی نیازی به رعایت محدودیت های بهداشتی نمی باشند به دلیل آنکه در پوشش و قالب گیری نیازی به موارد بهداشتی نیست که در نتیجه صرفا اندازه و عرض محصول از اهمیت بالایی برخوردار است. 

همانطور که نایلون ساختمانی و صنعتی در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد نایلون کشاورزی و فیلم سه لایه کشاورزی که مختص کشاورزان تولید می شود در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

قیمت نایلون ساختمانی

 

ویژگی های نایلون ساختمانی و صنعتی

نایلون های ساختمانی و صنعتی از کیفیت بالا و خوبی برخوردار هستند و یکپارچه و محکم باقی می مانند. این پلاستیک پرکاربرد در برابر طوفان و باد های شدید مقاومت بالایی دارد.  از آنجایی که نایلون عریض ساختمانی از کیفیت خوبی برخوردار است توانایی بالایی در ایجاد پوشش بر روی ساختمان ها، صنعت کشاورزی جهت حفاظت در برابر باران و هوای سرد دارد.

اما جالب است این را بدانید که نایلون های عریض در حوزه ساختمان سازی نایلون فونداسیون هم نامیده می شوند. مقاومت و استحکام بالای پلاستیک ساختمانی در برابر خراشیدگی و پارگی باعث شده است که از نشست سیمان و آب هنگام ساختن بنا استفاده کرد.

ویژگی های نایلون ساختمانی و صنعتی عبارتند از:

  • ضخامت بالا و۵ لایه بودن نایلون های ساختمانی
  • شفافیت بالا نایلون های ساختمانی آرمان نوین پلاستیک پارت
  • عریض بودن نایلون ساختمانی
  • مقاوم و ایمن در برابر نور خورشید و برف و باران
  • قابل سفارش و تولید در رنگ های مختلف
  • مشاوره و پشتیبانی آرمان نوین پلاستیک پارت در قبل ار فروش و بعد از فروش  
    مقرون به صرفه بودن پلاستیک های ساختمانی و صنعتی

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که ساختمان هایی که نیمه کاره هستند نایلون ساختمانی در چه زمانی مورد استفاده قرار می گیرند در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

نحوه استفاده نایلون ساختمانی و اهمیت آن در ساختمان های نیمه کاره

اهمیت نایلون ساختمانی در سازه های نیمه کاره گاهی اوقات به این صورت است که به دلیل کمبود سرمایه و شرایط نامناسب اقتصادی و غیره یک پروژه ساختمانی در حال ساخت مجبور به توقف در ساخت و نیمه کاره رها می شود. که در این مواقع اهمیت نایلون ساختمانی مشخص می شود، نکته ای که در این مواقع باید به آن توجه کرد این است که اندازه دقیق سازه را بررسی کنیم و بعد از اندازه گیری سازه با توجه به ابعاد در نظر گرفته شده نایلون عریض ساختمانی را خریداری می کنیم. 

بهتر است در زمان سفارش پلاستیک ساختمانی اندازه آن را مقداری بیشتر سفارش دهید که به خوبی تمامی قسمت های سازه را بپوشاند.  همانطور که در مطلب بالا به آن اشاره شد بهترین گزینه برای حفاظت از یک سازه نیمه کاره نایلون های عریض ساختمانی و صنعتی هستند که از تجهیزات موجود در ساختمان به خوبی محافظت می کنند. 

اما نکته ای  که هنگام نصب پلاستیک ساختمانی باید به آن توجه کرد این است که هنگام نصب آن باید از داربست های مخصوص استفاده کرد به دلیل آنکه استفاده از داربست به عایق بندی کل ساختمان کمک می کند و هنگام نصب نایلون ها کار را برای ما بسیار آسوده می کند.  در نتیجه برای عایق بندی کامل سازه نیمه کاره خود میتواند از نایلون های عریض صنعتی که در بازار موجود هستند استفاده کنید یا با مشاوران مجموعه آرمان نوین پلاستیک پارت بر اساس نیاز خود نایلون عریض ساختمانی خود را با بهترین کیفیت خریداری کنید.

آرمان نوین پلاستیک پارت :‌ تولید کننده انواع نایلون

آرمان نوین پلاستیک پارت با ۲۴ سال سابقه در این زمینه به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان نایلون بسته بندی محصولات با کیفیت و درجه یک تمام تلاش خود را کرده است تا بهترین محصول را به مشتریان ارائه دهد.

با افتخار، ساخت ایران

با افتخار، ساخت ایران

آرمان نوین پلاستیک پارت نتیجه سال ها تلاش، تجربه و کوشش مهندسین ایرانی
گارانتی برای همه محصولات

گارانتی برای همه محصولات

تمامی نایلون های آرمان نوین پلاستیک پارت دارای گواهینامه تایید کیفی هستند

نیاز به نایلون دارید؟
یا میخواهید استعلام قیمت بگیرید؟

جهت درخواست استعلام قیمت از هرگونه از نایلون های تولید شده توسط آرمان نوین پلاستیک پارت، با ما تماس بگیرید.